Anasayfa
19 Aralık 2019 ( 477 izlenme )
Reklamlar

Hakimden Polise: 'Neden Bakan Çocuklarını Gözaltına Aldın?'

17/25 Aralık Yolsuzluk Haftası'nda eski Bakanlardan Rifat Serdaroğlu, olay bir yazı kaleme aldı. İşte o satırlar.

Bundan tam altı yıl önce Muhafazakar Bademler ülkemizin üzerine öyle bir pislik döktüler ki,sebep olanlar yani gerçek suçlular yargılanıp cezalandırılmadan bu pislik üzerimizden gitmeyecek!

Muhafazakar Bademler, 17/25 Aralık 2013 tarihini milat olarak kabul edip, toplumu da bu yalana inandırmaya çalıştılar. Dedikleri şu idi;
“17/25 Aralık 2013 tarihi milattır. Bu tarihten öncesini, yargı dahil kimse karıştırmasın! Yaşananlar unutulsun, önümüze bakalım…”

Milat ne demek;
Tarih hesaplamalarında Hz. İsa’nın doğum tarihine dair net bir bilgi olmamakla birlikte, Gregoryen Takvimine göre oluşturulmuş zaman çizelgesinde başlangıç noktası olarak kabul edilir.

Müslüman Muhafazakar Bademler, bu tarihi başlangıç kabul edip, tarihimizin en büyük soygununu, hırsızlığını, rüşvet olayını ört bas edip “bu yapılan bir darbe girişimidir” diye dünyayı kendilerine güldürdüler…

Anılarınızı tazelemeniz için bazı hatırlatmalar yapıp, bu konuda Çoban Ateşi Hareketinin bakışını sizlerle paylaşmak isterim.

İranlı iki sahtekar (Babek Zencani ve Reza Zarrab) Türkiye’de bazı üst düzey siyasetçiBakan Kamu Bankası Genel MüdürüBürokratları, rüşvetlemaymuna çevirdiler!
Tıpkı, Bademlerin eski dostu İsrailli Ofer’in yaptığı gibi!

Patron Babek Zencani, İran’da yakalanıp yargılandı ve idama mahkûm edildi.
Zencani mahkemede “Türkiye’de, Reza Zarrab eliyle 8,5 Milyar Dolar rüşvet dağıttım” dedi.
İranlı Yargıçlar, Zencani ’ye “İran’a olan borcunu öde” dediler.
Zencani, “Ödeyecek durumum yok” dedi.

İran Başsavcısı Muhsin Ece şu açıklamayı yaptı;
“Türkiye’den devlet yetkilileri geldi ve Zencani’nin İran Devletine ne kadar borcu varsa biz ödeyelim,yeter ki onu serbest bırakın, dediler. Tabii ki Türk Heyetinin bu talebi reddedildi!”

Şimdi beraberce düşünelim;
Bu olay, organize bir soygun değil de Muhafazakar Bademlerin dediği gibi bir darbe olsaydı, İranZencani’ yi neden idama mahkûm etti? Niye Zencani’nin parasını bizim Bademler ödemek istedi?
Zencani ve Zarrab Türkiye’de 8,5 Milyar Dolar dağıttıklarını hem İran Mahkemesinde hem de ABD Mahkemesinde ifade ettiler.
Dört Bakanın ve Banka Genel Müdürünün aldıkları rüşvet tutarlarını tektek açıkladılar.
Saatçi ZaferBoyunsuz MuammerTOKİ’ci Erdoğan ve BakaraMakara Egemen’in aldıkları toplam rüşvet tutarı yaklaşık 400500 milyon dolar ediyor!
Geriye kalan yaklaşık 8 Milyar Dolar kime gitti? Unutulmaması gereken budur.

Olay günü, yani Devlet Bahçeli’nin MHP Genel Merkezindeki saatinin 17/25’te durduğu gün,iki babanın oğullarıyla konuşmalarının (Adli Tabiplikçe doğrulanmış)ses kayıtlarını dinledik!
Bu iki konuşma, hırsızlığın oğuldan babaya mı, babadan oğula mı geçtiğinin kesin kanıtıdır.

Son olarak, 17/25 Aralık olayının gerçek yüzünü yansıtan ve mahkemede geçen bir konuşmayı hatırlatmak isterim;
Yargıç, Polis Müdürüne sorar; “Neden Bakan çocuklarını gözaltına aldın?”
Polis Müdürü; “Sayın Yargıç, ben polisim. Hırsız görürsem yakalarım, İşim bu!”

Çoban Ateşi Hareketinin en önemli işlerinden biri kim devlet hazinesini soymuşsa, kim makamını kullanıp hırsızlık yaptıysa, onu yargılayıp paraları yeniden Türk Hazinesine iade etmektir.
 
17/25 Aralık 2013’teki HırsızlıkYolsuzlukRüşvet olayları bir daha yaşanmasın diye,Çoban Ateşi Hareketi Siyasi Partiye dönüştüğünde tüm Türkiye’ye
“Devri Sabık” yaratacağımızı ilan edeceğiz.

Anadolu’da, hırsızlık için kullanılan bir söz vardır;
“Bağa dadanan ayıyı, bir daha gelmesin diye pekmez s.çıncaya kadar kovalayacaksınız!
Anladınız mı, Süslüman Muhafazakar Bademler?

yuzdeyuzhaber

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dolar fiyatlarında tarihi rekor geldi. Dolar 9 TL'yi geçti Can Yücel yaşasaydı bu videoya küfrederdi Yılmaz Özdil AKP'ye katılan Mehmet Ali Çelebi’yi topa tuttu CHP'nin hazırladığı Aile Destekleri Sigortası'nın detayları...