Kadir Şeker'in telefon kayıtları incelendi, Özgür Duran'dan bir ize rastlanmadı

11174 izlenme 16 Şubat 2020
Reklamlar
Konya'da sevgilisi tarafından şi&ddet gören kadını kurtarmak isterken Özgür Duran'ın ö&lü&müne sebebiyet veren Kadir Şeker'in telefon kayıtları incelendi. Kayıtlara göre Kadir'in kadın ve sevgilisi Özgür Duran'ı daha önceden tanımadığı belirlendi.

Konya'da parkta şiddet gören kadını kurtarmaya çalışırken ka&til olan 20 yaşındaki Kadir Şeker'in telefon kayıtlarına göre, kadın ve sevgilisi Özgür Duran'ı daha önceden tanımadığı belirlendi. Duran'ın kalbe isabet eden tek bıçak d&arbesi ile ö&ldüğü, Kadir'in yüzünde ve boynunda d&arp izi, elinde bıçak y&arası olduğu tespit edildi.

Türkiye'nin konuştuğu olayla ilgili Konya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın soruşturması titizlikle sürdürülüyor. Sabah'tan Halit Turan'ın haberine göre, Kadir Şeker'in (20) Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu kayıtlarından istenilen telefon görüşmelerinde hayatını kaybeden Özgür Duran ile sevgilisi Ayşe D. ile daha önce aralarında hiçbir görüşme kaydı bulunmadığı belirlendi.

D&ARP İZLERİ DOĞRULUYOR

Özgür Duran'ın otopsi raporunda ise vücudunda herhangi bir d&arp izinin bulunmadığı, kalbine tek bıçak d&arbesi isabet ettiği belirtildi. İfadesinde Özgür Duran'ın yüzüne vurup, boğazını sıktığını anlatan Kadir Şeker'in sağlık raporunun da ifadesini doğrular nitelikte olduğu öğrenildi. Raporda Kadir'in sağ ve sol gözünde morarma, yüzünde çizik, boynunda da y&ara izi tespit edildiği, elinde de bıçak kesiği olduğu belirtildi.

HALI SAHADAN 5 TANIK

Olayın yaşandığı akşam halı sahada futbol maçı yapan 4'ü Suriye uyruklu 5 kişinin daha ifadelerine başvuruldu. Olayın yaşandığı anı görmediğini belirten tanıklar, kadının çığlıkları üzerine park içerisindeki kamelyanın yanına geldiklerini, y&aralı için ambulans çağırdıklarını söyledi. Öte yandan Özgür Duran ve sevgilisiyle aynı evde kalan amcası B.D'nin de ifadesine başvurulacağı öğrenildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vali'den Vatandaşa: Yumurta Kafa.. İranlı iş adamının ‘kaçış’ savunması dikkat çekti Sıcaklığın 80 dereceye ulaşması vatandaşları ve bilim insanlarını tedirgin etti İktidara yakın anket şirketinden Cumhur İttifakı'na soğuk duş