Özoğuz'dan Erdoğan'a videolu yanıt

1590 izlenme2019-05-05 06:34:56
Reklamlar
AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın İstanbul seçim sonuçlarına ilişkin "Neredeyse bütünü usulsüz, sandıkta hırsızlık var" sözlerine Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'dan tepki geldi.

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "Sandıktan çıkanı kabul etmiyorsanız, bu demokrasi değildir. Bu totaliter bir anlayıştır." sözlerini söylediği konuşmasının videosunu paylaşan Özoğuz İstanbul seçimlerine ilişkin "Bugün bu videoyu gördüm! Sayın Erdoğan'nın konuşması o kadar doğru ki...Tek anlamadığım iddia edilen "sandıkta hırsızlık". Her partinin gözlemcileri atmaca gibi sandıkların, çuvalların başında. O bir şeyler ne? O iddia dosyalarında ne var biz de bilsek keşke... Somut bir şeyler mesela!" dedi.

ERDOĞAN 'SANDIKTA HIRSIZLIK VAR' DEMİŞTİ 

"YSK, AK Parti aleyhine karar verilirse, başka başvurabileceğiniz hukuki bir merci var mı? sorusuna Erdoğan, "Örgütlü müdahalenin içinde savcılıklara duyurular var, o ayrı konu, onu zaten savcılıklar bunun da gereğini o delillere dayalı olarak yapacaktır. İşin o boyutu ayrı. Bu işin hırsızlık boyutu var. Bir de sandıkta hırsızlıklar var. Şimdi bu YSK'ya gidiş, sandıktaki örgütlü müdahaleye yöneliktir. O ayrı bir iş ama o diğeri ise ayrı bir konu. Her iki kanaldan bu yürütülecektir. Temennim odur ki en ideal şekilde noktayı koyarız" diye cevap vermişti.,


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir yılda 4 bin 579 inşaat şirketi kapandı Mansur Yavaş'tan bayram ikramiyesi açıklaması ve istifa çağrısı Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya görevden alındı Erdoğan'ın hastalığı mı nüksetti?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yıldırım’ın İsmailağa Cemaati ziyaretinden dikkat çeken Cübbeli Ahmet detayı!