Anasayfa
28 Mayıs 2021 ( 571 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker operasyonunda 3 kişi daha gözaltına alındı

Sedat Peker suç örgütüne yapılan operasyonlarda adreslerinde bulunamayan kişilere yönelik dün İstanbul ve Çanakkale'de eş zamanlı operasyon düzenlendi. Örgüt içerisinde kilit rol oynadığı iddia edilen Abdullah S., isimli kişinin Çanakkale ilinde saklandığı lüks villada, yakalanırken, 2 şüphelinin de saklandıkları evde gözaltına alındığı öğrenildi.

Sedat Peker Suç Örgütü'ne İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince, 9 Nisan'da 63 kişiye yönelik yapılan operasyonlarda adreslerinde bulunamayan kişilere yönelik İstanbul ve Çanakkale'de bugün bir operasyon daha gerçekleşti.


Aranan kişilere yönelik yapılan eş zamanlı operasyonda, dün düzenlenen operasyonda yakalanamayan ve firari olarak aranan örgüt içerisinde kilit rol oynadığı iddia edilen Abdullah S., Çanakkale saklandığı lüks villada, gözaltına alınırken, U.B., ve Ü.G., isimli kişiler saklandıkları ev ve işyerlerinde yakalanarak gözaltına alındığı öğrenildi. Şüphelilerin ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda, çok sayıda dijital materyal ve cep telefonlarına ele geçirildiği bildirildi.



Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şeşen'den Gencebay'a: Her türlü rezilliği yapabilecek insanların dümen suyuna nasıl gidebildiniz? Erdoğan'la Osman Kavala'nın aynı masada fotoğrafı çıktı Erdoğan'a Man Adası Şoku SGK'yı zarara uğrattıkları iddiasıyla gözaltına alınmıştı