Ses kaydı ortaya çıktı: Bülent Arınç yine AKP’yi ‘hedef aldı’

846 izlenme 07 Şubat 2021
Reklamlar
Bülent Arınç’ın Fehim Adak’ın ölüm yıl dönümünde mezarı başında yapılan anmadaki konuşması, gündem oldu. Arınç, “Bugün bizim en büyük sıkıntımız, maalesef dünün mağdurlarının, bugün mağrur olmasıdır. Dünün fakirlerinin bugün zenginlikten gözlerinin kamaşmasıdır” dedi.

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç,  merhum Necmettin Erbakan’ın arkadaşlarından Fehim Adak’ın ölüm yıl dönümünde mezarı başında yapılan anmaya katıldı.

Odatv’nin haberine göre; Bülent Arınç, “Millî Görüş lideri merhum Prof. Dr. Necmeddin Erbakan hocamızın yol ve dava arkadaşı, eski bakanlarımızdan merhum Fehim Adak’ın ölüm yıl dönümünde Bağlum’da kabri başında toplanarak hatim duasına hep birlikte iştirak ettik. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, devlet eski bakanı Dr. Sacit Günbey ve Millî Görüş camiasından dostlarımızın katıldığı hatim duası ve anma toplantısında bendeniz de bir konuşma yaptım” ifadelerini kullandı.

“DÜNÜN MÜCAHİTLERİ BUGÜN MÜTEAHHİT OLDU”

Burada bir konuşma yapan Bülent Arınç, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Arınç, “Bugün bizim en büyük sıkıntımız, maalesef dünün mağdurlarının, bugün mağrur olmasıdır. Dünün fakirlerinin bugün zenginlikten gözlerinin kamaşmasıdır. Ve bugünkü yaşantı içerisinde ne varsa, kaybetmiş olmalarıdır. Dünün mücahitlerinin daha sonra müteahhit daha sonra müşahit olduğu bir noktadayız. Burada kalsalar bile iyi” diye konuştu.

tele1

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İran'daki deprem Van'ı vurdu: Hayatını kaybedenler var! Kılıçdaroğlu suç örgütü liderine çok sert yanıt verdi: Çakalların olduğu yerde... İlla da tezkere diyorsan Bilal'i yolla askere Haluk Levent açıklamasını erken yaptı: Acil konut yaptıracağız!