Doktorun bilemediği tıp sorusu olay oldu

1963 izlenme 07 Şubat 2021
Reklamlar
Soruyu yanlış cevaplayan ve "omurilik soğanı"nı bilemeyen doktor, olay oldu. Kenan İmirzalıoğlu bile doktoru "kurtaramadı..."

ATV'de yayımlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada ilginç anlar yaşandı.

Mehtap isimli yarışmacı "Hangisi beyindeki bir bölgeye verilen addır" sorusunda joker hakkını kullandı. Yarışmacı kadın, söz konusu 4. soruda, aile hekimi olan bir doktor arkadaşını aradı. Soruyu defalarca okuyan kadın, doktor arkadaşının “Omurilik sarımsağı” seçeneğini söylemesinden sonra, kendisinin de aklına ilk olarak “Omurilik sarımsağı” seçeneğinin geldiğini ifade ederek, bu şıkkı seçti.

Soruyu yanlış cevaplayan ve "omurilik soğanı"nı bilemeyen doktor, yarışmacı kadının elenmesine neden oldu.

Programın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu ise cevaba bir hayli şaşırdı. Doktorun cevabı vermesinden sonra ve yarışmacının şıkkı seçmesinden sonra, "Ali Bey doktordu di mi Mehtap Hanım, hangi bölüm?" diye soran İmirzalıoğlu, daha sonra ise "Acaba Ali Bey’in kafası mı karıştı diye düşünüyorum. Ben Ali Bey’i birazcık kurtarmaya çalıştım da kurtaramadım galiba. Ali Bey’in bu sorunun cevabını bildiğinden eminim, emin olmak istiyorum. Heyecandan karıştırdığını düşünüyorum, düşünmek istiyorum" dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Zenginler Artık Ambulans Kullanıyor! İzmir için korkutan deprem uyarısı Özgür Özel'den Süleyman Soylu'ya: O talimatların hesabını soracağız Erdoğan’a ‘Dombra’ şarkısı yapan Uğur Işılak, AKP’yi yerden yere vurdu...