Beyaz TV stüdyosunda akılalmaz anlar. Ekranda cin çıkarma seansı

16339 izlenme 20 Haziran 2022
Reklamlar
Beyaz TV’deki Her Açıdan programının stüdyosunda Sercan Kahveci’nin sunumuyla “Her Açıdan” adlı Youtube kanalında kendisini “Metafizik uzmanı” olarak tanıtan Pelin Hürman ‘cin çıkarma seansı’ gerçekleştirdi.

Gökçek ailesinin sahibi olduğu Beyaz TV stüdyosunda, “cin çıkarma seansı” yapıldı. Hukuken yasak olan “cin çıkarma” eyleminin Youtube kanalında yapılması dikkat çekti. Beyaz TV’deki “Her Açıdan” programının stüdyosunda Sercan Kahveci’nin sunumuyla “Her Açıdan” adlı Youtube kanalına kendisini “Metafizik uzmanı” olarak tanıtan Pelin Hürman katıldı.

Yayında “cin çıkarma seansı” yapan Pelin Hürman, içine cin girdiğini düşünenlerin de kendisine başvurması gerektiğini söyledi. Pelin Hürman, “Bir buçuk dakikada çıkartırım, kahvemi çayımı içer giderler” dedi.

Pelin Hürman, yayında bazı sözler söyledikten sonra içinde cin olanların kendisini ekranda bir başka farklı yüz olarak göreceğini iddia etti.


CİN ÇIKARMA SEANSLARI

Cin çıkarma seansları, sözde hocaların sözde tedavileri Cumhuriyet ile birlikte yasaklandı. Bugün halen cin çıkarma seansları yapmak hukuken yasak. Ayrıca, cin çıkarma seanslarında uygulanan şiddet nedeniyle yüzlerce kişi hayatını kaybetti. Bu çağdışı uygulamaların televizyon stüdyolarında çekilip Yotube kanallarında yayınlaması tepki çekti, sosyal medyada eleştirildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte Bahçeli'nin Yerine Hazırladığı O İsim Erdoğan'dan Sezen Aksu'ya çok sert sözler. ''Yetmez ama Evet'' diyerek AKP'nin ateşli savunuculuğunu yapıyordu Cem Yılmaz kendisine 'soytarı' diyenlere öyle bir cevap verdi ki. Bakın ne söyledi DR. SERDAR SAVAŞ : ERDOĞAN'A TÜRK'ÜM DEDİRTECEĞİM!