Depremzede kendine böyle kızdı... "Biz buna müstehakız, parayı öbür dünyaya götüreceğiz ya..."

632 izlenme 26 Ocak 2020
Reklamlar
Elazığ'da yaşanan 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından bir depremzedenin konuşması dikkat çekti. Depremzede, konuşmasında kendine kızdı.

Elazığ'da yaşanan 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından bir depremzedenin konuşması dikkat çekti.

Depremzede, konuşmasında kendine kızdı.

Depremzede, "Ama biz buna müstahakız. Oturduğumuz evlere bak. Baksanıza şu oturduğumuz evlere herkesin de parası var. Şahsen benim param var. Para çok toplayacağız ya, öbür dünyaya götüreceğiz ya işte böyle oldu" diye belirtti.

Depremzede vatandaşın kendine kızdığı video şu şekilde:Vatandaş ile ANKA muhabiri arasında geçen diyalog şöyle:

"Vatandaş: Ama biz buna müstahakız. Oturduğumuz evlere bak. Baksanıza şu oturduğumuz evlere.

- Ama imkan dahilinde

Vatandaş: İmkan dahilde de herkesin de parası var. Şahsen benim param var. Para çok toplayacağız ya, öbür dünyaya götüreceğiz, işte böyle oldu. Bak en ufak bir çatlak bile yok (Karşı binayı gösteriyor). Bak en ufak bir çatlak yok. Cenabı Allah’ım tedbirli kulunu severmiş, al tedbirini takdir yine Allahlın. Kendi kendimize hapishane yapmışız. Şu vaziyete bak ya öyle şey olur mu?

- Siz son anda mı kurtuldunuz?

Vatandaş: He, ben sonunda kurtuldum. 3 saniye, 3...

- Yalnızdınız evde?

Vatandaş: Yok babam vardı o çıkamadı. Babamın olduğu yer şura işte. Bak bak kuşa bak yuva yapmış duvarın içerisine, bunda adam yaşar mı ya? Mağara gibi olmuş duvar."

Odatv.com

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Profesör Özgür Demirtaş bu fotoğrafı sadece 2 sayı ile açıkladı Kavga büyüyor: "Uyuşturucunun beynini yok ettiği müptezel..." Selçuk Geçer doların ne kadar olacağını açıkladı Bakan Koca açıkladı: Korona virüsten can kaybı 30'a yükseldi