Sedat Peker konuştu, Fatih Tezcan'ı telaş sardı... Bomba itiraflar

1513 izlenme 23 Haziran 2021
Reklamlar
Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığı ile bilinen Fatih Tezcan, “Sedat Peker daha hiçbir şey konuşmadı” dedi. Tezcan “Devletin içerisinde birileri Fatih Tezcan’ı ortadan kaldıracağız diye karar almışlar” iddiasında bulunarak bir süre olmayacağını söyledi. Tezcan “Siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz, Sedat Peker hiçbir şey konuşmadı” ifadelerini kullandı.

AKP yanlısı Fatih Tezcan, yayımladığı videoda Sedat Peker’in dile getirdiği iddiaların buz dağının sadece görünen kısmı olduğunu söyleyip, “Yukarıda boran koptuğunu gördüm. Çünkü bu kadar lağım bir gün patlarsa...” dedi.

Yayımladığı 'Buzdağı' isimli videosunda, “Devletin içerisinde birileri Fatih Tezcan’ı ortadan kaldıracağız diye karar almışlar” diyerek bir süre ortada olmayacağını dile getiren Tezcan'ın Twitter hesabının kapak fotoğrafını da "enayi" olarak değiştirdi.

Bu zamana dek yaptıkları için “Benim çocuğum büyüdüğünde yüzüme tükürecek” diyen Tezcan, iktidar içerisindeki kirli ilişkilerin Sedat Peker’in ifşa ettiğinden çok daha vahim boyutlara geldiğini ifade etti.

Tezcan, Sedat Peker'in dile getirdikleri için “Veyis Ateş, SBK ile görüşmüş de para istemiş. Ya siz deli misiniz? Buzdağının görünen kısmı konuşuluyor. Bildiğim bir şey var rakamlar çok komik. 10 milyon falan ben niye kaçtım sanıyorsunuz? Yukarıda boran koptuğunu gördüm, dedim ki tam siper yat. Çünkü bu kadar lağım bir gün patlarsa… Siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz. Sedat Peker konuşuyor ya hiçbir şey konuşmadı” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan’ın Bahçeli’ye karşı kozu ortaya çıktı Taliban'ın Türkiye'ye karşı çirkin niyeti ortaya çıktı. Küstah video Benzin zammının ardından bir okkalı zam da motorine... Tabip Odası Başkanı uyardı: Sedye bile bulamayacağız. Ne zaman bu duruma geleceğimizi de açıkladı