Anasayfa
07 Ağustos 2021 ( 3246 izlenme )
Reklamlar

Bolu'dan sonra bir belediye daha göçmenleri barındırmama kararı aldı!

Çorum, Sungurlu Belediyesi Başkanı Abdulkadir Şahiner, ilçede Suriyeli ve Afgan göçmen barındırmayacaklarını ifade etti.

İYİ Parti Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, göçmenlerle ilgili açıklamalarda bulunarak; ilçede Suriyeli ve Afgan göçmen barındırmayacaklarını ifade etti.

Abdulkadir Şahiner düşüncelerini şu sözlerle paylaştı;
Bunlar, vatanını ve namusunu bırakıp Türkiye’ye kaçtılar. Vatanı olmayanın namusu da olmaz. Bunların Türkiye’ye hayrı dokunmaz”

“Bakıyoruz bir evde 9 çocuk var bir de karnında 10. Bunlar daha çocukken bizim çocuklarımıza musallat olup dövüyorlar. Çocuklarımız oyun çağında rahat hareket edemez hale geldi.”

Biz durumun farkına varınca ilçeden çıkarttık bunları ama Suriyeli severlerin eleştirilerinden kurtulamadık. Madem kardeşleriniz, alın yanınıza birer aile. Hatta bunların yanında belediye olarak bir Afgan da eşantiyon olarak biz verelim.”

“Nerede bir asalak varsa doldurdular cennet vatana. Buradan AKP Genel Başkanı’na sesleniyorum, bu milletin kaderi ve genleri ile oynamayın. Bir de kendi insanı işsiz ve açken ucuz iş potansiyeli fırsatçılığı yapmayın.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tarkan'ın Bayrampaşa'daki arazisiyle ilgili 7'nci kez İBB Meclisi'ne gelen imar dosyası reddedildi BİM'den sonra Ülker de iktidara isyan etti Sağlık Bakanı Koca iki hafta içinde yaşanacak felaketi açıkladı. Günlük 4 bin can kaybı olur 'Baskından da baskın' dedi... İşte 'erken seçim' tarihi!